- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Portugal
Transfer value: €520k
Highest: €520k (1 jul 2025)- 5 feb 2024: Moss FK to Aalesunds FK, €220k
- 1 jul 2025: Aalesunds FK to Hearts, €520k
Speler Stats
- Squawka Score 72%
- Appearances 19
- Minutes 1.576
- Doelpunten 5
- Assists 3
- Shooting Accuracy 32%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 5 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 63 | 3,6 |
| On target | 20 | 1,1 |
| Off target | 25 | 1,4 |
| Accuracy | 31,7 | – |
| xG | 1,2 | 0,2 |
| Conversion | 7,9 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 0,7 |
| Interceptions | 6 | 0,3 |
| Clearances | 11 | 0,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 48 | 2,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 31 | 1,8 |
| Fouled | 33 | 1,9 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 269 | 15,4 |
| Duels won | 103 | 5,9 |
| Duels won % | 38,3 | – |
| Aerials won | 33 | 1,9 |
| Aerials won % | 34,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 420 | 24,0 |
| Pass accuracy | 76,2 | – |
| Key passes | 16 | 0,9 |
| Chances created | 19 | 1,1 |
| xA | 0,4 | 0,1 |
- Squawka Score 72%
- Appearances 11
- Minutes 892
- Doelpunten 5
- Assists 2
- Shooting Accuracy 30%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,5 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,3 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 5 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 43 | 4,3 |
| On target | 13 | 1,3 |
| Off target | 15 | 1,5 |
| Accuracy | 30,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,5 |
| Interceptions | 4 | 0,4 |
| Clearances | 5 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 30 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 17 | 1,7 |
| Fouled | 18 | 1,8 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 147 | 14,8 |
| Duels won | 55 | 5,6 |
| Duels won % | 37,4 | – |
| Aerials won | 19 | 1,9 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 261 | 26,3 |
| Pass accuracy | 75,1 | – |
| Key passes | 12 | 1,2 |
| Chances created | 14 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 4
- Minutes 338
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 2,4 |
| On target | 4 | 1,1 |
| Off target | 3 | 0,8 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | 0,6 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 1,1 |
| Interceptions | 2 | 0,5 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 10 | 2,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,9 |
| Fouled | 7 | 1,9 |
| Yellows | 2 | 0,5 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 15,4 |
| Duels won | 22 | 5,9 |
| Duels won % | 37,9 | – |
| Aerials won | 4 | 1,1 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 94 | 25,0 |
| Pass accuracy | 80,9 | – |
| Key passes | 3 | 0,8 |
| Chances created | 4 | 1,1 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
- Squawka Score 65%
- Appearances 2
- Minutes 180
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 4,0 |
| On target | 2 | 1,0 |
| Off target | 5 | 2,5 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,4 | 0,2 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,5 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 3 | 1,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 7 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 1,0 |
| Fouled | 5 | 2,5 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 33 | 16,5 |
| Duels won | 16 | 8,0 |
| Duels won % | 48,5 | – |
| Aerials won | 7 | 3,5 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 45 | 22,5 |
| Pass accuracy | 66,7 | – |
| Key passes | 1 | 0,5 |
| Chances created | 1 | 0,5 |
| xA | 0,3 | 0,2 |
- Squawka Score 58%
- Appearances 2
- Minutes 166
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 1,6 |
| On target | 1 | 0,5 |
| Off target | 2 | 1,1 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 0,2 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 1,1 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 3 | 1,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 1 | 0,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 2,7 |
| Fouled | 3 | 1,6 |
| Yellows | 2 | 1,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 31 | 16,8 |
| Duels won | 10 | 5,4 |
| Duels won % | 32,3 | – |
| Aerials won | 3 | 1,6 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 20 | 10,8 |
| Pass accuracy | 90,0 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premiership | Hearts vs Rangers | 2-2 | 78 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Premiership | Motherwell vs Hearts | 0-2 | 88 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| UEFA Conference League | Trabzonspor vs Hearts | 2-0 | 89 | 0 | 0 | 2 | 0,04 | ||
| Premiership | Celtic vs Hearts | 7-1 | 71 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| UEFA Conference League | Hearts vs Nordsjælland | 1-1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0,06 | ||
| Premiership | Hearts vs St. Mirren | 5-0 | 74 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Premiership | Kilmarnock vs Hearts | 1-1 | 59 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Premiership | Falkirk vs Hearts | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Premiership | Hearts vs Dundee | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 12 | – | ||
| Premiership | Hibernian vs Hearts | 1-3 | 78 | 0 | 0 | 5 | – |
