- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 8
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €2,1m
Highest: €2,1m (12 feb 2021)- 31 jul 2018: CA Boca Juniors to Talleres de Córdoba, €1,6m
- 12 feb 2021: Talleres de Córdoba to Austin, €2,1m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 13
- Minutes 391
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 30%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 2,3 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 30,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 3,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 24 | 5,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,9 |
| Fouled | 4 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 50 | 11,5 |
| Duels won | 24 | 5,5 |
| Duels won % | 48,0 | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | 0,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 101 | 23,3 |
| Pass accuracy | 70,3 | – |
| Key passes | 11 | 2,5 |
| Chances created | 11 | 2,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 13
- Minutes 391
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 30%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 2,3 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 30,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 3,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 24 | 5,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,9 |
| Fouled | 4 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 50 | 11,5 |
| Duels won | 24 | 5,5 |
| Duels won % | 48,0 | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | 0,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 101 | 23,3 |
| Pass accuracy | 70,3 | – |
| Key passes | 11 | 2,5 |
| Chances created | 11 | 2,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vitória vs Athletico Paranaense | 1-1 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Chapecoense | 4-0 | 14 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Vitória | 2-2 | 20 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 8 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 45 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 25 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Vitória | 2-0 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Palmeiras | 0-4 | 45 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Cearense 1 | 2026 2023 |
| 1 | Copa do Nordeste | 2024 |
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga Profesional Argentina | 2015 |
| 1 | Copa Argentina | 14/15 |