- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 2
- Leeftijd
- 34
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €600k
Highest: €600k (26 okt 2020)- 3 jul 2019: Unión to CA Rosario Central, €440k
- 26 okt 2020: CA Rosario Central to CSD Defensa y Justicia, €600k
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 12
- Minutes 876
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 20%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 20,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,9 |
| Interceptions | 9 | 0,9 |
| Clearances | 57 | 5,9 |
| Blocks | 13 | 1,3 |
| Recoveries | 22 | 2,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 0,9 |
| Fouled | 5 | 0,5 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 6,6 |
| Duels won | 36 | 3,7 |
| Duels won % | 56,3 | – |
| Aerials won | 16 | 1,6 |
| Aerials won % | 57,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 324 | 33,3 |
| Pass accuracy | 80,9 | – |
| Key passes | 3 | 0,3 |
| Chances created | 4 | 0,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 12
- Minutes 876
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 20%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,4 |
| Accuracy | 20,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,9 |
| Interceptions | 9 | 0,9 |
| Clearances | 57 | 5,9 |
| Blocks | 13 | 1,3 |
| Recoveries | 22 | 2,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 0,9 |
| Fouled | 5 | 0,5 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 6,6 |
| Duels won | 36 | 3,7 |
| Duels won % | 56,3 | – |
| Aerials won | 16 | 1,6 |
| Aerials won % | 57,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 324 | 33,3 |
| Pass accuracy | 80,9 | – |
| Key passes | 3 | 0,3 |
| Chances created | 4 | 0,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Coritiba vs Vitória | 2-0 | 67 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Athletico Paranaense | 1-1 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Vitória | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 77 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Vitória | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Cearense 1 | 2026 2023 |
| 1 | Copa do Nordeste | 2024 |
CSD Defensa y Justicia
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2021 |
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2020 |

CA Independiente
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | J.League Cup / Copa Sudamericana Championship | 2018 |