- Positie
- Striker
- Shirt
- 19
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €8,6m
Highest: €8,6m (3 mrt 2026)- 7 jul 2025: Club de Gimnasia y Esgrima La Plata to CA Lanús, €1,7m
- 3 mrt 2026: CA Lanús to Fluminense, €8,6m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 20
- Minutes 861
- Doelpunten 5
- Assists 1
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,5 |
| Left foot | 3 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 2 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 5 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 2,9 |
| On target | 12 | 1,3 |
| Off target | 7 | 0,7 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 17,9 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,7 |
| Interceptions | 4 | 0,4 |
| Clearances | 14 | 1,5 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 24 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 28 | 2,9 |
| Fouled | 22 | 2,3 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 157 | 16,4 |
| Duels won | 66 | 6,9 |
| Duels won % | 42,0 | – |
| Aerials won | 30 | 3,1 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 277 | 29,0 |
| Pass accuracy | 75,8 | – |
| Key passes | 9 | 0,9 |
| Chances created | 10 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 20
- Minutes 861
- Doelpunten 5
- Assists 1
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,5 |
| Left foot | 3 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 2 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 5 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 2,9 |
| On target | 12 | 1,3 |
| Off target | 7 | 0,7 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 17,9 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,7 |
| Interceptions | 4 | 0,4 |
| Clearances | 14 | 1,5 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 24 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 28 | 2,9 |
| Fouled | 22 | 2,3 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 157 | 16,4 |
| Duels won | 66 | 6,9 |
| Duels won % | 42,0 | – |
| Aerials won | 30 | 3,1 |
| Aerials won % | 45,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 277 | 29,0 |
| Pass accuracy | 75,8 | – |
| Key passes | 9 | 0,9 |
| Chances created | 10 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 32 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Fluminense | 2-1 | 11 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 57 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 69 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 90 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 85 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs São Paulo | 2-1 | 29 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vitória | 2-2 | 16 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
CA Lanús
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2026 |
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2025 |