- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 29
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 185 cm
- Foot
- Left
- Country
- Colombia
Transfer value: €3,4m
Highest: €3,4m (3 mrt 2026)- 6 jan 2025: Cortuluá to Nacional, €678k
- 3 mrt 2026: Nacional to Fluminense, €3,4m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 10
- Minutes 789
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 17%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 16,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,8 |
| Interceptions | 6 | 0,7 |
| Clearances | 61 | 7,0 |
| Blocks | 6 | 0,7 |
| Recoveries | 21 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 0,8 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 54 | 6,2 |
| Duels won | 26 | 3,0 |
| Duels won % | 48,1 | – |
| Aerials won | 15 | 1,7 |
| Aerials won % | 51,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 540 | 61,6 |
| Pass accuracy | 90,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 10
- Minutes 789
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 17%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 16,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,8 |
| Interceptions | 6 | 0,7 |
| Clearances | 61 | 7,0 |
| Blocks | 6 | 0,7 |
| Recoveries | 21 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 0,8 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 54 | 6,2 |
| Duels won | 26 | 3,0 |
| Duels won % | 48,1 | – |
| Aerials won | 15 | 1,7 |
| Aerials won % | 51,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 540 | 61,6 |
| Pass accuracy | 90,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Fluminense | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 36 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs RB Bragantino | 1-1 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Fluminense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vitória | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Fluminense | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Nacional
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga AUF | 2025 |
| 1 | Super Copa | 2025 |