- Positie
- Right Midfielder
- Shirt
- 70
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Angola
Transfer value: €800k
Highest: €2m (30 aug 2024)- 30 aug 2024: AIK to Udinese, €2m
- 1 sep 2026: Udinese to Vancouver Whitecaps, €800k
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 3
- Minutes 220
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,8 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 1,2 |
| Interceptions | 2 | 0,8 |
| Clearances | 10 | 4,1 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 1,2 |
| Fouled | 1 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 23 | 9,4 |
| Duels won | 11 | 4,5 |
| Duels won % | 47,8 | – |
| Aerials won | 3 | 1,2 |
| Aerials won % | 75,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 112 | 45,8 |
| Pass accuracy | 76,8 | – |
| Key passes | 2 | 0,8 |
| Chances created | 2 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 3
- Minutes 220
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,8 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 1,2 |
| Interceptions | 2 | 0,8 |
| Clearances | 10 | 4,1 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 9 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 1,2 |
| Fouled | 1 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 23 | 9,4 |
| Duels won | 11 | 4,5 |
| Duels won % | 47,8 | – |
| Aerials won | 3 | 1,2 |
| Aerials won % | 75,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 112 | 45,8 |
| Pass accuracy | 76,8 | – |
| Key passes | 2 | 0,8 |
| Chances created | 2 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Chicago Fire vs Vancouver Whitecaps | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Vancouver Whitecaps vs DC United | 3-3 | 85 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Vancouver Whitecaps vs Austin | 1-2 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| CAF Africa Cup of Nations | Angola vs Egypt | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| Serie A | Udinese vs Genoa | 1-2 | 75 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Udinese vs Milan | 0-3 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Serie A | Internazionale vs Udinese | 1-2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Serie A | Juventus vs Udinese | 2-0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Serie A | Udinese vs Monza | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,05 | – | |
| Serie A | Cagliari vs Udinese | 1-2 | 78 | 0 | 1 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

Honka
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | League Cup | 2022 |
