- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- Right
- Country
- Greece
Transfer value: €600k
Highest: €2m (1 jul 2023)- 1 jul 2023: Virtus Entella to Benevento, €2m
- 18 jul 2024: Benevento to Catanzaro, €100k
- 1 jul 2025: Catanzaro to Frosinone, €100k
- 3 sep 2026: Frosinone to Anderlecht, €600k
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 5
- Minutes 384
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,4 |
| Interceptions | 7 | 1,6 |
| Clearances | 3 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,7 |
| Recoveries | 15 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,5 |
| Fouled | 10 | 2,3 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 36 | 8,4 |
| Duels won | 22 | 5,2 |
| Duels won % | 61,1 | – |
| Aerials won | 5 | 1,2 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 269 | 63,1 |
| Pass accuracy | 90,3 | – |
| Key passes | 5 | 1,2 |
| Chances created | 6 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 5
- Minutes 384
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,7 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 2 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,4 |
| Interceptions | 7 | 1,6 |
| Clearances | 3 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,7 |
| Recoveries | 15 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,5 |
| Fouled | 10 | 2,3 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 36 | 8,4 |
| Duels won | 22 | 5,2 |
| Duels won % | 61,1 | – |
| Aerials won | 5 | 1,2 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 269 | 63,1 |
| Pass accuracy | 90,3 | – |
| Key passes | 5 | 1,2 |
| Chances created | 6 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Division A | Anderlecht vs Westerlo | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| First Division A | Cercle Brugge vs Anderlecht | 1-2 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| First Division A | Anderlecht vs Zulte Waregem | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| First Division A | Mechelen vs Anderlecht | 0-1 | 72 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| First Division A | Anderlecht vs Genk | 0-0 | 54 | 0 | 0 | 0 | – | – |