- Positie
- Left Back
- Shirt
- 21
- Leeftijd
- 20
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Left
- Country
- Spain
Transfer value: €8m
Highest: €8m (31 jul 2026)- 31 jul 2026: Real Madrid Castilla CF to Fiorentina, €8m
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 8
- Minutes 442
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,8 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 2 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 2,0 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 15 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,2 |
| Fouled | 5 | 1,0 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 9,4 |
| Duels won | 19 | 3,9 |
| Duels won % | 41,3 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 200 | 40,7 |
| Pass accuracy | 82,5 | – |
| Key passes | 5 | 1,0 |
| Chances created | 5 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 8
- Minutes 442
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,8 |
| On target | 2 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,4 |
| Interceptions | 2 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 2,0 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 15 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,2 |
| Fouled | 5 | 1,0 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 9,4 |
| Duels won | 19 | 3,9 |
| Duels won % | 41,3 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 200 | 40,7 |
| Pass accuracy | 82,5 | – |
| Key passes | 5 | 1,0 |
| Chances created | 5 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Sassuolo vs Fiorentina | 2-4 | 1 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internazionale vs Fiorentina | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fiorentina vs Como | 1-3 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Genoa vs Fiorentina | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fiorentina vs Napoli | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fiorentina vs Torino | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fiorentina vs Frosinone | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Roma vs Fiorentina | 4-0 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primera División | Deportivo Alavés vs Real Madrid | 1-2 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
Real Madrid CF U19
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | División de Honor Juvenil | 25/26 |
| 1 | UEFA Youth League | 25/26 |
