- Positie
- Left Back
- Shirt
- 12
- Leeftijd
- 20
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Left
- Country
- Côte d'Ivoire
Transfer value: €2,5m
Highest: €2,5m (9 jul 2026)- 9 jul 2026: Horsens to Toulouse, €2,5m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 9
- Minutes 804
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,2 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,6 |
| Interceptions | 5 | 0,6 |
| Clearances | 31 | 3,5 |
| Blocks | 4 | 0,5 |
| Recoveries | 44 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,7 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 75 | 8,4 |
| Duels won | 33 | 3,7 |
| Duels won % | 44,0 | – |
| Aerials won | 13 | 1,5 |
| Aerials won % | 59,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 388 | 43,4 |
| Pass accuracy | 84,8 | – |
| Key passes | 9 | 1,0 |
| Chances created | 9 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 9
- Minutes 804
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,2 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,6 |
| Interceptions | 5 | 0,6 |
| Clearances | 31 | 3,5 |
| Blocks | 4 | 0,5 |
| Recoveries | 44 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,7 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 75 | 8,4 |
| Duels won | 33 | 3,7 |
| Duels won % | 44,0 | – |
| Aerials won | 13 | 1,5 |
| Aerials won % | 59,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 388 | 43,4 |
| Pass accuracy | 84,8 | – |
| Key passes | 9 | 1,0 |
| Chances created | 9 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Olympique Marseille vs Toulouse | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Toulouse vs Troyes | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Le Mans vs Toulouse | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Monaco vs Toulouse | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Toulouse vs Le Havre | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Lorient vs Toulouse | 2-2 | 84 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Toulouse vs Lille | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Brest vs Toulouse | 2-2 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Ligue 1 | Toulouse vs Olympique Lyonnais | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – |
