- Positie
- Striker
- Shirt
- 28
- Leeftijd
- 34
- Hoogte
- 192 cm
- Foot
- Right
- Country
- Netherlands
Transfer value: €75k
Highest: €75k (18 jul 2019)- 18 jul 2019: Go Ahead Eagles to Almere City FC, €75k
Speler Stats
- Squawka Score 56%
- Appearances 8
- Minutes 139
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,7 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,7 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,7 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 3,9 |
| On target | 2 | 1,3 |
| Off target | 2 | 1,3 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,7 |
| Clearances | 3 | 1,9 |
| Blocks | 1 | 0,7 |
| Recoveries | 2 | 1,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 2,6 |
| Fouled | 2 | 1,3 |
| Yellows | 1 | 0,7 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 41 | 26,6 |
| Duels won | 25 | 16,2 |
| Duels won % | 61,0 | – |
| Aerials won | 20 | 13,0 |
| Aerials won % | 64,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 45 | 29,1 |
| Pass accuracy | 51,1 | – |
| Key passes | 2 | 1,3 |
| Chances created | 2 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 56%
- Appearances 8
- Minutes 139
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,7 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,7 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,7 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 3,9 |
| On target | 2 | 1,3 |
| Off target | 2 | 1,3 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,7 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,7 |
| Clearances | 3 | 1,9 |
| Blocks | 1 | 0,7 |
| Recoveries | 2 | 1,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 2,6 |
| Fouled | 2 | 1,3 |
| Yellows | 1 | 0,7 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 41 | 26,6 |
| Duels won | 25 | 16,2 |
| Duels won % | 61,0 | – |
| Aerials won | 20 | 13,0 |
| Aerials won % | 64,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 45 | 29,1 |
| Pass accuracy | 51,1 | – |
| Key passes | 2 | 1,3 |
| Chances created | 2 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Willem II vs SC Cambuur Leeuwarden | 1-6 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs Willem II | 3-2 | 24 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Willem II | 3-1 | 9 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs Fortuna Sittard | 0-1 | 8 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | AZ vs Willem II | 1-1 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs Excelsior | 0-3 | 27 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs Heerenveen | 2-2 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs NEC | 1-4 | 21 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| League Two | Crawley Town vs Crewe Alexandra | 1-2 | 64 | 0 | 1 | 1 | – | – | |
| League Two | Exeter City vs Crawley Town | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | – |
