- Positie
- Striker
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- France
Transfer value: €200k
Highest: €700k (20 aug 2024)- 20 aug 2024: Valenciennes FC to Schalke 04, €700k
- 25 jun 2026: Schalke 04 to SC Cambuur Leeuwarden, €200k
Speler Stats
- Squawka Score 72%
- Appearances 11
- Minutes 821
- Doelpunten 5
- Assists 3
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,6 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 4 | 0,4 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 2,0 |
| On target | 10 | 1,1 |
| Off target | 3 | 0,3 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 27,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 8 | 0,9 |
| Interceptions | 6 | 0,7 |
| Clearances | 2 | 0,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 43 | 4,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,3 |
| Fouled | 8 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 99 | 10,9 |
| Duels won | 52 | 5,7 |
| Duels won % | 52,5 | – |
| Aerials won | 3 | 0,3 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 234 | 25,7 |
| Pass accuracy | 79,5 | – |
| Key passes | 12 | 1,3 |
| Chances created | 15 | 1,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 72%
- Appearances 11
- Minutes 821
- Doelpunten 5
- Assists 3
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,6 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 4 | 0,4 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 2,0 |
| On target | 10 | 1,1 |
| Off target | 3 | 0,3 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 27,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 8 | 0,9 |
| Interceptions | 6 | 0,7 |
| Clearances | 2 | 0,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 43 | 4,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,3 |
| Fouled | 8 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 99 | 10,9 |
| Duels won | 52 | 5,7 |
| Duels won % | 52,5 | – |
| Aerials won | 3 | 0,3 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 234 | 25,7 |
| Pass accuracy | 79,5 | – |
| Key passes | 12 | 1,3 |
| Chances created | 15 | 1,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | SC Cambuur Leeuwarden vs Go Ahead Eagles | 4-0 | 82 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Willem II vs SC Cambuur Leeuwarden | 1-6 | 90 | 1 | 1 | 3 | – | ||
| Eredivisie | SC Cambuur Leeuwarden vs AZ | 2-2 | 84 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs SC Cambuur Leeuwarden | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | ADO Den Haag vs SC Cambuur Leeuwarden | 1-1 | 73 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | SC Cambuur Leeuwarden vs NEC | 3-0 | 84 | 2 | 0 | 4 | – | ||
| Eredivisie | Telstar vs SC Cambuur Leeuwarden | 2-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Eredivisie | SC Cambuur Leeuwarden vs Twente | 1-4 | 5 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | SC Cambuur Leeuwarden vs Feyenoord | 2-5 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Fortuna Sittard vs SC Cambuur Leeuwarden | 3-1 | 88 | 0 | 0 | 2 | – |