- Positie
- Striker
- Shirt
- 77
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 173 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €10,5m
Highest: €10,5m (20 jul 2026)- 31 jan 2024: Vasco da Gama to LA Galaxy, €9,3k
- 20 jul 2026: LA Galaxy to Cruzeiro, €10,5m
Speler Stats
- Squawka Score 74%
- Appearances 21
- Minutes 1.816
- Doelpunten 11
- Assists 4
- Shooting Accuracy 52%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 11 | 0,6 |
| Left foot | 9 | 0,5 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 10 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 91 | 4,5 |
| On target | 47 | 2,3 |
| Off target | 14 | 0,7 |
| Accuracy | 51,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 12,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,1 |
| Interceptions | 7 | 0,4 |
| Clearances | 5 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 84 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,9 |
| Fouled | 38 | 1,9 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 8 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 205 | 10,2 |
| Duels won | 92 | 4,6 |
| Duels won % | 44,9 | – |
| Aerials won | 3 | 0,2 |
| Aerials won % | 18,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 669 | 33,2 |
| Pass accuracy | 87,9 | – |
| Key passes | 31 | 1,5 |
| Chances created | 35 | 1,7 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 74%
- Appearances 14
- Minutes 1.214
- Doelpunten 5
- Assists 4
- Shooting Accuracy 48%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,4 |
| Left foot | 4 | 0,3 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 60 | 4,5 |
| On target | 29 | 2,2 |
| Off target | 10 | 0,7 |
| Accuracy | 48,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 8,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,2 |
| Interceptions | 6 | 0,4 |
| Clearances | 4 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 57 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,1 |
| Fouled | 28 | 2,1 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 5 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 144 | 10,7 |
| Duels won | 63 | 4,7 |
| Duels won % | 43,8 | – |
| Aerials won | 1 | 0,1 |
| Aerials won % | 8,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 449 | 33,3 |
| Pass accuracy | 89,1 | – |
| Key passes | 20 | 1,5 |
| Chances created | 24 | 1,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score –
- Appearances 6
- Minutes 540
- Doelpunten 6
- Assists 0
- Shooting Accuracy 57%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 6 | 1,0 |
| Left foot | 5 | 0,8 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 6 | 1,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 4,7 |
| On target | 16 | 2,7 |
| Off target | 4 | 0,7 |
| Accuracy | 57,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 21,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 1 | 0,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 24 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 0,3 |
| Fouled | 8 | 1,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 54 | 9,0 |
| Duels won | 25 | 4,2 |
| Duels won % | 46,3 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 214 | 35,7 |
| Pass accuracy | 85,5 | – |
| Key passes | 11 | 1,8 |
| Chances created | 11 | 1,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 1
- Minutes 62
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 67%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 4,4 |
| On target | 2 | 2,9 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 66,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 3 | 4,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 1,5 |
| Fouled | 2 | 2,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 1,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 7 | 10,2 |
| Duels won | 4 | 5,8 |
| Duels won % | 57,1 | – |
| Aerials won | 1 | 1,5 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 6 | 8,7 |
| Pass accuracy | 83,3 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Cruzeiro | 1-2 | 62 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| MLS | LA Galaxy vs Houston Dynamo | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| MLS | Seattle Sounders vs LA Galaxy | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | – | ||
| MLS | Sporting KC vs LA Galaxy | 3-1 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| MLS | Atlanta United vs LA Galaxy | 1-2 | 90 | 2 | 0 | 6 | – | ||
| MLS | LA Galaxy vs Vancouver Whitecaps | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | LA Galaxy vs Real Salt Lake | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| MLS | Columbus Crew vs LA Galaxy | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 5 | – | ||
| MLS | Dallas vs LA Galaxy | 2-2 | 90 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Concacaf Champions Cup | LA Galaxy vs Toluca | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | MLS | 2024 |
