- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 14
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Guinea-Bissau
Transfer value: €400k
Highest: €6,5m (1 aug 2018)- 1 aug 2018: Leeds United to Sampdoria, €6,5m
- 7 aug 2025: Sampdoria to SJ Earthquakes, €400k
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 27
- Minutes 2.036
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 19%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 0,9 |
| On target | 4 | 0,2 |
| Off target | 9 | 0,4 |
| Accuracy | 19,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,7 |
| Interceptions | 14 | 0,6 |
| Clearances | 45 | 2,0 |
| Blocks | 6 | 0,3 |
| Recoveries | 120 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 44 | 1,9 |
| Fouled | 22 | 1,0 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 8,1 |
| Duels won | 85 | 3,8 |
| Duels won % | 46,4 | – |
| Aerials won | 16 | 0,7 |
| Aerials won % | 42,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 901 | 39,8 |
| Pass accuracy | 86,0 | – |
| Key passes | 13 | 0,6 |
| Chances created | 14 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 26
- Minutes 2.013
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 19%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 0,9 |
| On target | 4 | 0,2 |
| Off target | 9 | 0,4 |
| Accuracy | 19,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,7 |
| Interceptions | 14 | 0,6 |
| Clearances | 45 | 2,0 |
| Blocks | 6 | 0,3 |
| Recoveries | 120 | 5,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 44 | 2,0 |
| Fouled | 22 | 1,0 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 8,2 |
| Duels won | 85 | 3,8 |
| Duels won % | 46,4 | – |
| Aerials won | 16 | 0,7 |
| Aerials won % | 42,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 901 | 40,3 |
| Pass accuracy | 86,0 | – |
| Key passes | 13 | 0,6 |
| Chances created | 14 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score –
- Appearances 1
- Minutes 23
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 0 | 0,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 0 | 0,0 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 0 | 0,0 |
| Duels won | 0 | 0,0 |
| Duels won % | – | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | – | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 0 | 0,0 |
| Pass accuracy | – | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | SJ Earthquakes vs Real Salt Lake | 2-1 | 30 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | SJ Earthquakes vs Colorado Rapids | 2-2 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Dallas vs SJ Earthquakes | 3-0 | 77 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | SJ Earthquakes vs Nashville SC | 1-1 | 86 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs SJ Earthquakes | 1-1 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| MLS | SJ Earthquakes vs Los Angeles | 2-2 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | SJ Earthquakes vs Houston Dynamo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | San Diego vs SJ Earthquakes | 2-3 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Austin vs SJ Earthquakes | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Houston Dynamo vs SJ Earthquakes | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
England Under 21
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2018 |
England Under 18
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2017 |
