- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 12
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 185 cm
- Foot
- Right
- Country
- USA
Transfer value: €1,3m
Highest: €1,3m (15 feb 2025)- 15 feb 2025: Seattle Sounders to Colorado Rapids, €1,3m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 28
- Minutes 1.740
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,5 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,7 |
| Interceptions | 24 | 1,2 |
| Clearances | 23 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 82 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 40 | 2,1 |
| Fouled | 7 | 0,4 |
| Yellows | 11 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 135 | 7,0 |
| Duels won | 55 | 2,8 |
| Duels won % | 40,7 | – |
| Aerials won | 11 | 0,6 |
| Aerials won % | 47,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.079 | 55,8 |
| Pass accuracy | 85,6 | – |
| Key passes | 15 | 0,8 |
| Chances created | 16 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 28
- Minutes 1.740
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,5 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 3 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,7 |
| Interceptions | 24 | 1,2 |
| Clearances | 23 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 82 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 40 | 2,1 |
| Fouled | 7 | 0,4 |
| Yellows | 11 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 135 | 7,0 |
| Duels won | 55 | 2,8 |
| Duels won % | 40,7 | – |
| Aerials won | 11 | 0,6 |
| Aerials won % | 47,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.079 | 55,8 |
| Pass accuracy | 85,6 | – |
| Key passes | 15 | 0,8 |
| Chances created | 16 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | SJ Earthquakes vs Colorado Rapids | 2-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs Vancouver Whitecaps | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Portland Timbers vs Colorado Rapids | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs Minnesota United | 2-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs SJ Earthquakes | 1-1 | 83 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | LA Galaxy vs Colorado Rapids | 3-2 | 67 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs Seattle Sounders | 3-3 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Colorado Rapids vs Montréal | 1-0 | 68 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Austin vs Colorado Rapids | 1-1 | 63 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Columbus Crew vs Colorado Rapids | 3-0 | 59 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Concacaf Champions Cup | 2022 |
| 1 | MLS | 2019 |

