Positie Goalkeeper
Shirt –
Leeftijd 26
Hoogte 195 cm
Foot –
Country Montenegro Speler Stats Seizoen 2026 2025/26 2024/25 Competitie Alle wedstrijden UEFA World Cup Qualifiers Squawka Score – Appearances 5 Minutes 450 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy – Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 0 0,0 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy – – xG 0,0 0,0 Conversion – –
Defending Totaal Per 90 Tackles 0 0,0 Interceptions 0 0,0 Clearances 4 0,8 Blocks 0 0,0 Recoveries 30 6,0
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 0 0,0 Fouled 2 0,4 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 3 0,6 Duels won 3 0,6 Duels won % 100,0 – Aerials won 1 0,2 Aerials won % 100,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 118 23,6 Pass accuracy 70,3 – Key passes 0 0,0 Chances created 0 0,0 xA 0,0 0,0
Goalkeeping Totaal Per 90 Saves 12 2,4 Goals conceded 11 2,2 Clean sheets 0 – Penalties saved 0 0,0
Squawka Score – Appearances 5 Minutes 450 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy – Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 0 0,0 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy – – xG 0,0 0,0 Conversion – –
Defending Totaal Per 90 Tackles 0 0,0 Interceptions 0 0,0 Clearances 4 0,8 Blocks 0 0,0 Recoveries 30 6,0
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 0 0,0 Fouled 2 0,4 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 3 0,6 Duels won 3 0,6 Duels won % 100,0 – Aerials won 1 0,2 Aerials won % 100,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 118 23,6 Pass accuracy 70,3 – Key passes 0 0,0 Chances created 0 0,0 xA 0,0 0,0
Goalkeeping Totaal Per 90 Saves 12 2,4 Goals conceded 11 2,2 Clean sheets 0 – Penalties saved 0 0,0
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 17 nov UEFA World Cup Qualifiers Montenegro vs Croatia 2-3 90 0 0 0 0,00 62% 14 nov UEFA World Cup Qualifiers Gibraltar vs Montenegro 1-2 90 0 0 0 0,00 64% 09 okt UEFA World Cup Qualifiers Faroe Islands vs Montenegro 4-0 90 0 0 0 0,00 59% 31 jul UEFA Conference League Rapid Wien vs Dečić 4-2 90 0 0 0 0,00 51% 24 jul UEFA Conference League Dečić vs Rapid Wien 0-2 90 0 0 0 0,00 71% 17 jul UEFA Conference League Sileks vs Dečić 2-1 90 0 0 0 – – 10 jul UEFA Conference League Dečić vs Sileks 2-0 90 0 0 0 – – 06 jun UEFA World Cup Qualifiers Czech Republic vs Montenegro 2-0 90 0 0 0 0,00 68% 22 mrt UEFA World Cup Qualifiers Montenegro vs Gibraltar 3-1 90 0 0 0 0,00 57% 19 nov UEFA Nations League Montenegro vs Turkey 3-1 90 0 0 0 – 61%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Career Trophies DE Montenegro · 2 trophies Won Competitie Seasons 1 Cup 24/25 1 First League 23/24
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy