- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Left
- Country
- Austria
Transfer value: €4m
Highest: €4m (31 jan 2024)- 1 jul 2022: Rapid Wien to Dinamo Zagreb, €2,5m
- 31 jan 2024: Dinamo Zagreb to AEK Athens, €4m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 6
- Minutes 417
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 3 | 0,7 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 1,8 | 0,4 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,1 |
| Interceptions | 4 | 0,9 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 26 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,7 |
| Fouled | 6 | 1,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 9,3 |
| Duels won | 21 | 4,5 |
| Duels won % | 48,8 | – |
| Aerials won | 5 | 1,1 |
| Aerials won % | 71,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 174 | 37,6 |
| Pass accuracy | 84,5 | – |
| Key passes | 6 | 1,3 |
| Chances created | 7 | 1,5 |
| xA | 0,7 | 0,2 |
- Squawka Score 71%
- Appearances 6
- Minutes 417
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 3 | 0,7 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 1,8 | 0,4 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,1 |
| Interceptions | 4 | 0,9 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 26 | 5,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,7 |
| Fouled | 6 | 1,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 9,3 |
| Duels won | 21 | 4,5 |
| Duels won % | 48,8 | – |
| Aerials won | 5 | 1,1 |
| Aerials won % | 71,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 174 | 37,6 |
| Pass accuracy | 84,5 | – |
| Key passes | 6 | 1,3 |
| Chances created | 7 | 1,5 |
| xA | 0,7 | 0,2 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | LASK vs Slovan Bratislava | 4-0 | 63 | 1 | 0 | 4 | 1,29 | ||
| UEFA Champions League | Sporting CP vs LASK | 2-3 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | LASK vs Liverpool | 3-6 | 28 | 1 | 0 | 1 | 0,30 | ||
| UEFA Champions League | AEK Athens vs LASK | 1-0 | 65 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Champions League | LASK vs Celtic | 5-1 | 81 | 1 | 0 | 3 | 0,21 | ||
| UEFA Champions League | Celtic vs LASK | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | AEK Athens vs Aberdeen | 6-0 | 22 | 0 | 1 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | AEK Athens vs Anderlecht | 2-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Anderlecht vs AEK Athens | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | AEK Athens vs Aris Limassol | 3-1 | 116 | 0 | 0 | 0 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super League 1 | 25/26 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Super Cup | 23/24 22/23 |
| 1 | HNL | 22/23 |


