- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 32
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Right
- Country
- Gambia
Transfer value: €3m
Highest: €3m (29 jun 2026)- 29 jun 2026: Austria Wien to Salzburg, €3m
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 7
- Minutes 630
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 13%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,1 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 12,5 | – |
| xG | 0,3 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,9 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 1,4 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 53 | 7,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,6 |
| Fouled | 7 | 1,0 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 8,3 |
| Duels won | 31 | 4,4 |
| Duels won % | 53,4 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 564 | 80,6 |
| Pass accuracy | 92,2 | – |
| Key passes | 4 | 0,6 |
| Chances created | 4 | 0,6 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
- Squawka Score 70%
- Appearances 7
- Minutes 630
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 13%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,1 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 12,5 | – |
| xG | 0,3 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,9 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 10 | 1,4 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 53 | 7,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,6 |
| Fouled | 7 | 1,0 |
| Yellows | 2 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 8,3 |
| Duels won | 31 | 4,4 |
| Duels won % | 53,4 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 564 | 80,6 |
| Pass accuracy | 92,2 | – |
| Key passes | 4 | 0,6 |
| Chances created | 4 | 0,6 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Celje vs Salzburg | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 4 | 0,14 | ||
| UEFA Europa League | Salzburg vs Milan | 0-4 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,02 | ||
| UEFA Europa League | Levski Sofia vs Salzburg | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Salzburg vs Mjällby AIF | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,06 | ||
| UEFA Europa League | Mjällby AIF vs Salzburg | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Pafos vs Salzburg | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Europa League | Salzburg vs Pafos | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| CAF World Cup Qualifiers | Seychelles vs Gambia | 0-7 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | – | |
| CAF World Cup Qualifiers | Gambia vs Gabon | 3-4 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| CAF World Cup Qualifiers | Kenya vs Gambia | 1-3 | 27 | 0 | 0 | 0 | – | – |
