- Positie
- Right Midfielder
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €14m
Highest: €14m (10 mrt 2025)- 10 mrt 2025: Atlético Mineiro to Shakhtar Donetsk, €14m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 4
- Minutes 348
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 2,1 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 3 | 0,8 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,3 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,5 |
| Interceptions | 3 | 0,8 |
| Clearances | 3 | 0,8 |
| Blocks | 2 | 0,5 |
| Recoveries | 19 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 1,0 |
| Fouled | 9 | 2,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 1,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 15,0 |
| Duels won | 30 | 7,8 |
| Duels won % | 51,7 | – |
| Aerials won | 5 | 1,3 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 83 | 21,5 |
| Pass accuracy | 72,3 | – |
| Key passes | 2 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,8 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
- Squawka Score 66%
- Appearances 4
- Minutes 348
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 2,1 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 3 | 0,8 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,3 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,5 |
| Interceptions | 3 | 0,8 |
| Clearances | 3 | 0,8 |
| Blocks | 2 | 0,5 |
| Recoveries | 19 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 1,0 |
| Fouled | 9 | 2,3 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 1,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 58 | 15,0 |
| Duels won | 30 | 7,8 |
| Duels won % | 51,7 | – |
| Aerials won | 5 | 1,3 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 83 | 21,5 |
| Pass accuracy | 72,3 | – |
| Key passes | 2 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,8 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Shakhtar Donetsk vs Sporting CP | 0-1 | 89 | 0 | 0 | 3 | 0,09 | ||
| UEFA Champions League | Internazionale vs Shakhtar Donetsk | 1-0 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | Shakhtar Donetsk vs AEK Athens | 3-1 | 87 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Champions League | PSV vs Shakhtar Donetsk | 1-1 | 89 | 0 | 0 | 4 | 0,20 | ||
| UEFA Conference League | Crystal Palace vs Shakhtar Donetsk | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 4 | 0,22 | ||
| UEFA Conference League | Shakhtar Donetsk vs Crystal Palace | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | AZ vs Shakhtar Donetsk | 2-2 | 61 | 1 | 0 | 3 | 0,24 | ||
| UEFA Conference League | Shakhtar Donetsk vs AZ | 3-0 | 89 | 2 | 0 | 3 | 0,05 | ||
| UEFA Conference League | Shakhtar Donetsk vs Lech Poznań | 1-2 | 80 | 0 | 0 | 2 | 0,11 | ||
| UEFA Conference League | Lech Poznań vs Shakhtar Donetsk | 1-3 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Premier League | 25/26 |
| 1 | Cup | 24/25 |
Brazil Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U20 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Mineiro 1 | 2024 2023 |

