- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 55
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Left
- Country
- Netherlands
Transfer value: €5m
Highest: €5m (19 jul 2026)- 3 aug 2017: Sparta Rotterdam to Hamburger SV, €3m
- 1 jul 2021: Hamburger SV to Union Berlin, €500k
- 19 jul 2026: Samsunspor to Panathinaikos, €5m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 6
- Minutes 539
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,1 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,0 |
| Interceptions | 6 | 1,0 |
| Clearances | 31 | 5,2 |
| Blocks | 6 | 1,0 |
| Recoveries | 18 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 0,8 |
| Fouled | 3 | 0,5 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 48 | 8,0 |
| Duels won | 31 | 5,2 |
| Duels won % | 64,6 | – |
| Aerials won | 20 | 3,3 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 318 | 53,1 |
| Pass accuracy | 90,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
- Squawka Score 68%
- Appearances 6
- Minutes 539
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,2 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,1 | 0,0 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,0 |
| Interceptions | 6 | 1,0 |
| Clearances | 31 | 5,2 |
| Blocks | 6 | 1,0 |
| Recoveries | 18 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 0,8 |
| Fouled | 3 | 0,5 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 48 | 8,0 |
| Duels won | 31 | 5,2 |
| Duels won % | 64,6 | – |
| Aerials won | 20 | 3,3 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 318 | 53,1 |
| Pass accuracy | 90,9 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Borac Banja Luka | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Hradec Králové vs Panathinaikos | 1-2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Hradec Králové | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | FK CSKA 1948 Sofia vs Panathinaikos | 1-2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs FK CSKA 1948 Sofia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Paks | 2-2 | 29 | 0 | 0 | 1 | 0,09 | ||
| UEFA Conference League | Rayo Vallecano vs Samsunspor | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,01 | ||
| UEFA Conference League | Samsunspor vs Rayo Vallecano | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | Samsunspor vs Shkendija | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,44 | ||
| UEFA Conference League | Shkendija vs Samsunspor | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Eerste Divisie | 15/16 |

