- Positie
- Striker
- Shirt
- 32
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 161 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €3,4m
Highest: €4,8m (12 feb 2025)- 12 feb 2025: Cincinnati to Dallas, €4,8m
- 8 aug 2025: Dallas to Fluminense, €3,4m
Speler Stats
- Squawka Score 75%
- Appearances 28
- Minutes 1.554
- Doelpunten 6
- Assists 5
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 6 | 0,4 |
| Left foot | 3 | 0,2 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 6 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 37 | 2,1 |
| On target | 14 | 0,8 |
| Off target | 17 | 1,0 |
| Accuracy | 37,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 7 | 0,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 64 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 1,3 |
| Fouled | 21 | 1,2 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 179 | 10,4 |
| Duels won | 80 | 4,6 |
| Duels won % | 44,7 | – |
| Aerials won | 3 | 0,2 |
| Aerials won % | 18,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 908 | 52,6 |
| Pass accuracy | 82,8 | – |
| Key passes | 46 | 2,7 |
| Chances created | 51 | 3,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 75%
- Appearances 28
- Minutes 1.554
- Doelpunten 6
- Assists 5
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 6 | 0,4 |
| Left foot | 3 | 0,2 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 6 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 37 | 2,1 |
| On target | 14 | 0,8 |
| Off target | 17 | 1,0 |
| Accuracy | 37,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 7 | 0,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 64 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 1,3 |
| Fouled | 21 | 1,2 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 179 | 10,4 |
| Duels won | 80 | 4,6 |
| Duels won % | 44,7 | – |
| Aerials won | 3 | 0,2 |
| Aerials won % | 18,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 908 | 52,6 |
| Pass accuracy | 82,8 | – |
| Key passes | 46 | 2,7 |
| Chances created | 51 | 3,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 32 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Fluminense | 2-1 | 25 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 57 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 60 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 28 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 59 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 61 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 32 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Fluminense | 3-3 | 31 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 21 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

MLS All-Stars
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | MLS All-Star | 2022 |