- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 35
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €4,6m
Highest: €4,6m (3 jan 2025)- 3 jan 2025: Fortaleza to Fluminense, €4,6m
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 1.656
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 35 | 1,9 |
| On target | 13 | 0,7 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 37,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 22 | 1,2 |
| Interceptions | 6 | 0,3 |
| Clearances | 11 | 0,6 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 71 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 39 | 2,1 |
| Fouled | 11 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 152 | 8,3 |
| Duels won | 71 | 3,9 |
| Duels won % | 46,7 | – |
| Aerials won | 9 | 0,5 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.080 | 58,7 |
| Pass accuracy | 92,7 | – |
| Key passes | 16 | 0,9 |
| Chances created | 16 | 0,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 28
- Minutes 1.656
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 35 | 1,9 |
| On target | 13 | 0,7 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 37,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 22 | 1,2 |
| Interceptions | 6 | 0,3 |
| Clearances | 11 | 0,6 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 71 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 39 | 2,1 |
| Fouled | 11 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 152 | 8,3 |
| Duels won | 71 | 3,9 |
| Duels won % | 46,7 | – |
| Aerials won | 9 | 0,5 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.080 | 58,7 |
| Pass accuracy | 92,7 | – |
| Key passes | 16 | 0,9 |
| Chances created | 16 | 0,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Fluminense | 2-1 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 14 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 29 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Remo | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 79 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 20 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Bahia | 0-0 | 28 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Copa do Nordeste | 2024 21/22 |
| 2 | Cearense 1 | 2023 2022 |