- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 187 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €3,6m
Highest: €3,6m (5 jan 2026)- 11 apr 2024: Capivariano to Vila Nova FC, €87k
- 3 jan 2025: Vila Nova FC to Mirassol, €316k
- 5 jan 2026: Mirassol to Fluminense, €3,6m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 19
- Minutes 1.353
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,3 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 0,7 |
| Interceptions | 21 | 1,4 |
| Clearances | 86 | 5,7 |
| Blocks | 10 | 0,7 |
| Recoveries | 46 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 0,9 |
| Fouled | 9 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 132 | 8,8 |
| Duels won | 72 | 4,8 |
| Duels won % | 54,5 | – |
| Aerials won | 39 | 2,6 |
| Aerials won % | 54,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 833 | 55,4 |
| Pass accuracy | 89,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,2 |
| Chances created | 3 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 19
- Minutes 1.353
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 4 | 0,3 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 0,7 |
| Interceptions | 21 | 1,4 |
| Clearances | 86 | 5,7 |
| Blocks | 10 | 0,7 |
| Recoveries | 46 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 0,9 |
| Fouled | 9 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 132 | 8,8 |
| Duels won | 72 | 4,8 |
| Duels won % | 54,5 | – |
| Aerials won | 39 | 2,6 |
| Aerials won % | 54,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 833 | 55,4 |
| Pass accuracy | 89,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,2 |
| Chances created | 3 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Fluminense | 3-3 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs RB Bragantino | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Fluminense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Fluminense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Fluminense | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Chapecoense | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Fluminense | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Capivariano
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paulista A3 | 2023 |