- Positie
- Left Midfielder
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 168 cm
- Foot
- Right
- Country
- Venezuela
Transfer value: €6,4m
Highest: €6,4m (22 jan 2026)- 11 feb 2020: Real Salt Lake to Atlético Mineiro, €1,8m
- 22 jan 2026: Botafogo to Fluminense, €6,4m
Speler Stats
- Squawka Score 72%
- Appearances 24
- Minutes 1.402
- Doelpunten 6
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 6 | 0,4 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 5 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 50 | 3,2 |
| On target | 20 | 1,3 |
| Off target | 17 | 1,1 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 12,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,4 |
| Interceptions | 3 | 0,2 |
| Clearances | 8 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 64 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 0,5 |
| Fouled | 19 | 1,2 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 111 | 7,1 |
| Duels won | 49 | 3,2 |
| Duels won % | 44,1 | – |
| Aerials won | 1 | 0,1 |
| Aerials won % | 14,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 740 | 47,5 |
| Pass accuracy | 87,6 | – |
| Key passes | 33 | 2,1 |
| Chances created | 35 | 2,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 72%
- Appearances 24
- Minutes 1.402
- Doelpunten 6
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 6 | 0,4 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 5 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 50 | 3,2 |
| On target | 20 | 1,3 |
| Off target | 17 | 1,1 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 12,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,4 |
| Interceptions | 3 | 0,2 |
| Clearances | 8 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 64 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 0,5 |
| Fouled | 19 | 1,2 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 111 | 7,1 |
| Duels won | 49 | 3,2 |
| Duels won % | 44,1 | – |
| Aerials won | 1 | 0,1 |
| Aerials won % | 14,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 740 | 47,5 |
| Pass accuracy | 87,6 | – |
| Key passes | 33 | 2,1 |
| Chances created | 35 | 2,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 73 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 33 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Coritiba | 4-0 | 79 | 3 | 0 | 7 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Fluminense | 3-1 | 72 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Fluminense | 3-3 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Bahia | 0-0 | 28 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs RB Bragantino | 1-1 | 56 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Fluminense | 1-1 | 74 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mobile Mini Sun Cup | 2023 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Mineiro 1 | 2022 2021 2020 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2022 |
| 1 | Copa do Brasil | 2021 |
| 1 | Serie A | 2021 |
Zulia
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa Venezuela | 2016 |


