- Positie
- Striker
- Shirt
- 99
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Uruguay
Transfer value: €4,3m
Highest: €4,3m (14 feb 2025)- 22 sep 2020: Rentistas to Almería, €2m
- 4 aug 2023: Almería to Los Angeles, €4,1m
- 14 feb 2025: Los Angeles to Grêmio, €4,3m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 25
- Minutes 1.684
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 2,0 |
| On target | 19 | 1,0 |
| Off target | 11 | 0,6 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 2,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 17 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 12 | 0,6 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 65 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 1,0 |
| Fouled | 46 | 2,5 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 8 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 225 | 12,0 |
| Duels won | 105 | 5,6 |
| Duels won % | 46,7 | – |
| Aerials won | 6 | 0,3 |
| Aerials won % | 23,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 525 | 28,1 |
| Pass accuracy | 83,4 | – |
| Key passes | 32 | 1,7 |
| Chances created | 34 | 1,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 25
- Minutes 1.684
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 2,0 |
| On target | 19 | 1,0 |
| Off target | 11 | 0,6 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 2,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 17 | 0,9 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 12 | 0,6 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 65 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 1,0 |
| Fouled | 46 | 2,5 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 8 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 225 | 12,0 |
| Duels won | 105 | 5,6 |
| Duels won % | 46,7 | – |
| Aerials won | 6 | 0,3 |
| Aerials won % | 23,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 525 | 28,1 |
| Pass accuracy | 83,4 | – |
| Key passes | 32 | 1,7 |
| Chances created | 34 | 1,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs São Paulo | 3-2 | 88 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 65 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Mirassol | 1-0 | 72 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 82 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Remo | 2-1 | 90 | 0 | 1 | 4 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Internacional | 3-2 | 56 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Botafogo | 2-1 | 25 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Baiano 1 | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | US Open Cup | 2024 |
Peñarol
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Copa | 2022 |
| 1 | Liga AUF | 2021 |
