- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 26
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 173 cm
- Foot
- Right
- Country
- Uruguay
Transfer value: €2,9m
Highest: €2,9m (3 jan 2025)- 2 mrt 2020: Liverpool FC Montevideo to New York City, €2,3m
- 3 jan 2025: New York City to Bahia, €2,9m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 30
- Minutes 2.483
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 30 | 1,1 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 23,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 53 | 1,9 |
| Interceptions | 48 | 1,7 |
| Clearances | 63 | 2,3 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 161 | 5,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 62 | 2,3 |
| Fouled | 41 | 1,5 |
| Yellows | 10 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 336 | 12,2 |
| Duels won | 170 | 6,2 |
| Duels won % | 50,6 | – |
| Aerials won | 39 | 1,4 |
| Aerials won % | 54,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.779 | 64,5 |
| Pass accuracy | 84,6 | – |
| Key passes | 13 | 0,5 |
| Chances created | 14 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 30
- Minutes 2.483
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 30 | 1,1 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 23,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 53 | 1,9 |
| Interceptions | 48 | 1,7 |
| Clearances | 63 | 2,3 |
| Blocks | 7 | 0,3 |
| Recoveries | 161 | 5,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 62 | 2,3 |
| Fouled | 41 | 1,5 |
| Yellows | 10 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 336 | 12,2 |
| Duels won | 170 | 6,2 |
| Duels won % | 50,6 | – |
| Aerials won | 39 | 1,4 |
| Aerials won % | 54,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.779 | 64,5 |
| Pass accuracy | 84,6 | – |
| Key passes | 13 | 0,5 |
| Chances created | 14 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs São Paulo | 3-2 | 56 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 65 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 65 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Bahia | 2-1 | 73 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Remo | 2-1 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 78 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Internacional | 3-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Bahia | 3-3 | 90 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Baiano 1 | 2026 2025 2023 |
| 1 | Copa do Nordeste | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Campeones Cup | 2022 |
| 1 | MLS | 2021 |
Liverpool FC Montevideo
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Copa | 2020 |
