- Positie
- Right Back
- Shirt
- 31
- Leeftijd
- 22
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €2,6m
Highest: €2,6m (8 jan 2026)- 8 jan 2026: Club Estudiantes de La Plata to Bahia, €2,6m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 16
- Minutes 1.206
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 7%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 14 | 1,0 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 10 | 0,8 |
| Accuracy | 7,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 7,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 1,5 |
| Interceptions | 29 | 2,2 |
| Clearances | 52 | 3,9 |
| Blocks | 7 | 0,5 |
| Recoveries | 44 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,6 |
| Fouled | 14 | 1,0 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 157 | 11,7 |
| Duels won | 87 | 6,5 |
| Duels won % | 55,4 | – |
| Aerials won | 24 | 1,8 |
| Aerials won % | 55,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 610 | 45,5 |
| Pass accuracy | 85,9 | – |
| Key passes | 4 | 0,3 |
| Chances created | 4 | 0,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 16
- Minutes 1.206
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 7%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 14 | 1,0 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 10 | 0,8 |
| Accuracy | 7,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 7,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 1,5 |
| Interceptions | 29 | 2,2 |
| Clearances | 52 | 3,9 |
| Blocks | 7 | 0,5 |
| Recoveries | 44 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,6 |
| Fouled | 14 | 1,0 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 157 | 11,7 |
| Duels won | 87 | 6,5 |
| Duels won % | 55,4 | – |
| Aerials won | 24 | 1,8 |
| Aerials won % | 55,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 610 | 45,5 |
| Pass accuracy | 85,9 | – |
| Key passes | 4 | 0,3 |
| Chances created | 4 | 0,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 25 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Mirassol | 1-0 | 31 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Remo | 2-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Internacional | 3-2 | 76 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Bahia | 3-3 | 66 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Vasco da Gama | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Bahia | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Baiano 1 | 2026 |
Club Estudiantes de La Plata
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Trofeo de Campeones | 2025 2024 |
| 2 | Liga Profesional Argentina | 2025 2024 |