- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 6
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €8m
Highest: €8m (1 jul 2019)- 1 jul 2019: Flamengo to Olympique Lyonnais, €8m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 28
- Minutes 1.964
- Doelpunten 4
- Assists 4
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 1,3 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 14 | 0,6 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 1,0 |
| Interceptions | 15 | 0,7 |
| Clearances | 9 | 0,4 |
| Blocks | 9 | 0,4 |
| Recoveries | 94 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 46 | 2,1 |
| Fouled | 24 | 1,1 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 209 | 9,6 |
| Duels won | 84 | 3,9 |
| Duels won % | 40,2 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 17,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 680 | 31,2 |
| Pass accuracy | 88,2 | – |
| Key passes | 17 | 0,8 |
| Chances created | 21 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 28
- Minutes 1.964
- Doelpunten 4
- Assists 4
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 3 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 1,3 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 14 | 0,6 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 1,0 |
| Interceptions | 15 | 0,7 |
| Clearances | 9 | 0,4 |
| Blocks | 9 | 0,4 |
| Recoveries | 94 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 46 | 2,1 |
| Fouled | 24 | 1,1 |
| Yellows | 6 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 209 | 9,6 |
| Duels won | 84 | 3,9 |
| Duels won % | 40,2 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 17,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 680 | 31,2 |
| Pass accuracy | 88,2 | – |
| Key passes | 17 | 0,8 |
| Chances created | 21 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs São Paulo | 3-2 | 56 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Mirassol | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Bahia | 2-1 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Remo | 2-1 | 79 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 22 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 19 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Bahia | 3-3 | 66 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Vasco da Gama | 0-0 | 64 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Baiano 1 | 2026 2025 |
| 1 | Copa do Nordeste | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Emirates Cup | 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Florida Cup | 2019 |
| 1 | Carioca Série A | 2017 |
