- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 99
- Leeftijd
- 20
- Hoogte
- 174 cm
- Foot
- Left
- Country
- Ecuador
Transfer value: €8m
Highest: €8m (2 sep 2025)- 9 feb 2025: Independiente Valle to Beşiktaş, €5,7k
- 2 sep 2025: Beşiktaş to Cruzeiro, €8m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 28
- Minutes 1.694
- Doelpunten 4
- Assists 5
- Shooting Accuracy 36%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 4 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 62 | 3,3 |
| On target | 22 | 1,2 |
| Off target | 20 | 1,1 |
| Accuracy | 35,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 6,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,5 |
| Interceptions | 17 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 49 | 2,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 1,4 |
| Fouled | 33 | 1,8 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 179 | 9,5 |
| Duels won | 93 | 4,9 |
| Duels won % | 52,0 | – |
| Aerials won | 13 | 0,7 |
| Aerials won % | 43,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 575 | 30,6 |
| Pass accuracy | 83,7 | – |
| Key passes | 24 | 1,3 |
| Chances created | 29 | 1,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 28
- Minutes 1.694
- Doelpunten 4
- Assists 5
- Shooting Accuracy 36%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,2 |
| Left foot | 4 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 62 | 3,3 |
| On target | 22 | 1,2 |
| Off target | 20 | 1,1 |
| Accuracy | 35,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 6,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,5 |
| Interceptions | 17 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 49 | 2,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 1,4 |
| Fouled | 33 | 1,8 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 179 | 9,5 |
| Duels won | 93 | 4,9 |
| Duels won % | 52,0 | – |
| Aerials won | 13 | 0,7 |
| Aerials won % | 43,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 575 | 30,6 |
| Pass accuracy | 83,7 | – |
| Key passes | 24 | 1,3 |
| Chances created | 29 | 1,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 90 | 0 | 1 | 5 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Remo | 1-0 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 79 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 22 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 3 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 79 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Athletico Paranaense | 3-1 | 70 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 75 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 32 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2026 |