- Positie
- Left Back
- Shirt
- 25
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 177 cm
- Foot
- Left
- Country
- Argentina
Transfer value: €770,5k
Highest: €770,5k (3 jan 2025)- 3 jan 2025: AA Argentinos Juniors to Cruzeiro, €770,5k
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 18
- Minutes 1.249
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 0,7 |
| On target | 4 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,9 |
| Interceptions | 22 | 1,6 |
| Clearances | 57 | 4,1 |
| Blocks | 4 | 0,3 |
| Recoveries | 40 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 17 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,5 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 102 | 7,4 |
| Duels won | 48 | 3,5 |
| Duels won % | 47,1 | – |
| Aerials won | 22 | 1,6 |
| Aerials won % | 45,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 773 | 55,7 |
| Pass accuracy | 85,0 | – |
| Key passes | 5 | 0,4 |
| Chances created | 7 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 18
- Minutes 1.249
- Doelpunten 1
- Assists 2
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 10 | 0,7 |
| On target | 4 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 40,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,9 |
| Interceptions | 22 | 1,6 |
| Clearances | 57 | 4,1 |
| Blocks | 4 | 0,3 |
| Recoveries | 40 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 17 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,5 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 102 | 7,4 |
| Duels won | 48 | 3,5 |
| Duels won % | 47,1 | – |
| Aerials won | 22 | 1,6 |
| Aerials won % | 45,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 773 | 55,7 |
| Pass accuracy | 85,0 | – |
| Key passes | 5 | 0,4 |
| Chances created | 7 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 65 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Remo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 34 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Athletico Paranaense | 3-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 90 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Mirassol | 3-1 | 89 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Cruzeiro | 0-1 | 4 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Cruzeiro | 1-2 | 18 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2026 |