- Positie
- Right Back
- Shirt
- 23
- Leeftijd
- 37
- Hoogte
- 168 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €3m
Highest: €3m (25 jul 2012)- 25 jul 2012: Vasco da Gama to Wolfsburg, €3m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 21
- Minutes 1.362
- Doelpunten 0
- Assists 4
- Shooting Accuracy 22%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,6 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 22,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 19 | 1,3 |
| Interceptions | 10 | 0,7 |
| Clearances | 29 | 1,9 |
| Blocks | 5 | 0,3 |
| Recoveries | 47 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,5 |
| Fouled | 11 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 109 | 7,2 |
| Duels won | 58 | 3,8 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 12 | 0,8 |
| Aerials won % | 54,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 546 | 36,1 |
| Pass accuracy | 79,5 | – |
| Key passes | 20 | 1,3 |
| Chances created | 24 | 1,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 21
- Minutes 1.362
- Doelpunten 0
- Assists 4
- Shooting Accuracy 22%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,6 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,3 |
| Accuracy | 22,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 19 | 1,3 |
| Interceptions | 10 | 0,7 |
| Clearances | 29 | 1,9 |
| Blocks | 5 | 0,3 |
| Recoveries | 47 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 1,5 |
| Fouled | 11 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 109 | 7,2 |
| Duels won | 58 | 3,8 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 12 | 0,8 |
| Aerials won % | 54,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 546 | 36,1 |
| Pass accuracy | 79,5 | – |
| Key passes | 20 | 1,3 |
| Chances created | 24 | 1,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Cruzeiro vs Remo | 1-0 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 75 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Athletico Paranaense | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Mirassol | 3-1 | 90 | 0 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Botafogo | 0-1 | 77 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Cruzeiro | 1-2 | 87 | 0 | 2 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Fluminense | 1-1 | 56 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Copa America | 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Paulista A1 | 2019 2018 2017 |
| 2 | Serie A | 2017 2015 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Brasil | 2011 |
| 1 | Serie B | 2009 |

