
Luiz Fernando
Atlético Goianiense Serie A
- Positie
- Striker
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- –
- Foot
- –
- Country
- Brazil
Transfer value: €640k
Highest: €640k (6 jan 2018)- 6 jan 2018: Atlético Goianiense to Botafogo, €640k
Speler Stats
- Squawka Score –
- Appearances 31
- Minutes 2.600
- Doelpunten 8
- Assists 0
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 8 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 7 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 66 | 2,3 |
| On target | 23 | 0,8 |
| Off target | 26 | 0,9 |
| Accuracy | 34,8 | – |
| xG | 4,9 | 0,2 |
| Conversion | 12,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,5 |
| Interceptions | 18 | 0,6 |
| Clearances | 26 | 0,9 |
| Blocks | 5 | 0,2 |
| Recoveries | 131 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 27 | 0,9 |
| Fouled | 50 | 1,7 |
| Yellows | 8 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 11 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 298 | 10,3 |
| Duels won | 127 | 4,4 |
| Duels won % | 42,6 | – |
| Aerials won | 27 | 0,9 |
| Aerials won % | 34,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 734 | 25,4 |
| Pass accuracy | 76,0 | – |
| Key passes | 30 | 1,0 |
| Chances created | 30 | 1,0 |
| xA | 2,5 | 0,1 |
- Squawka Score –
- Appearances 31
- Minutes 2.600
- Doelpunten 8
- Assists 0
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 8 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 7 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 66 | 2,3 |
| On target | 23 | 0,8 |
| Off target | 26 | 0,9 |
| Accuracy | 34,8 | – |
| xG | 4,9 | 0,2 |
| Conversion | 12,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,5 |
| Interceptions | 18 | 0,6 |
| Clearances | 26 | 0,9 |
| Blocks | 5 | 0,2 |
| Recoveries | 131 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 27 | 0,9 |
| Fouled | 50 | 1,7 |
| Yellows | 8 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 11 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 298 | 10,3 |
| Duels won | 127 | 4,4 |
| Duels won % | 42,6 | – |
| Aerials won | 27 | 0,9 |
| Aerials won % | 34,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 734 | 25,4 |
| Pass accuracy | 76,0 | – |
| Key passes | 30 | 1,0 |
| Chances created | 30 | 1,0 |
| xA | 2,5 | 0,1 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Athletico Paranaense | 0-1 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Goianiense | 2-2 | 85 | 2 | 0 | 3 | 0,04 | – | |
| Serie A | Atlético Goianiense vs Palmeiras | 0-1 | 83 | 0 | 0 | 2 | 0,06 | – | |
| Serie A | Athletico Paranaense vs Atlético Goianiense | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 4 | 0,59 | – | |
| Serie A | Atlético Goianiense vs RB Bragantino | 0-0 | 83 | 0 | 0 | 2 | 0,15 | – | |
| Serie A | Atlético Goianiense vs Atlético Mineiro | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 4 | 0,29 | – | |
| Serie A | Grêmio vs Atlético Goianiense | 3-1 | 79 | 0 | 0 | 3 | 0,39 | – | |
| Serie A | Criciúma vs Atlético Goianiense | 2-0 | 35 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | – | |
| Serie A | Corinthians vs Atlético Goianiense | 3-0 | 76 | 0 | 0 | 1 | 0,09 | – | |
| Serie A | Atlético Goianiense vs Vitória | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cearense 1 | 2026 |

Atlético Goianiense
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Goiano 1 | 2024 2023 |
| 1 | Serie B | 2016 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Gaúcho 1 | 2021 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2018 |
