- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 32
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 172 cm
- Foot
- Left
- Country
- Argentina
Transfer value: €2m
Highest: €2m (10 jul 2025)- 10 jul 2025: AA Argentinos Juniors to Fortaleza, €2m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 29
- Minutes 1.330
- Doelpunten 2
- Assists 2
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 40 | 2,7 |
| On target | 15 | 1,0 |
| Off target | 17 | 1,2 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,0 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 18 | 1,2 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 56 | 3,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 1,8 |
| Fouled | 12 | 0,8 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 170 | 11,5 |
| Duels won | 59 | 4,0 |
| Duels won % | 34,7 | – |
| Aerials won | 7 | 0,5 |
| Aerials won % | 20,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 370 | 25,0 |
| Pass accuracy | 72,4 | – |
| Key passes | 18 | 1,2 |
| Chances created | 20 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 29
- Minutes 1.330
- Doelpunten 2
- Assists 2
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 40 | 2,7 |
| On target | 15 | 1,0 |
| Off target | 17 | 1,2 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,0 |
| Interceptions | 5 | 0,3 |
| Clearances | 18 | 1,2 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 56 | 3,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 26 | 1,8 |
| Fouled | 12 | 0,8 |
| Yellows | 5 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 170 | 11,5 |
| Duels won | 59 | 4,0 |
| Duels won % | 34,7 | – |
| Aerials won | 7 | 0,5 |
| Aerials won % | 20,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 370 | 25,0 |
| Pass accuracy | 72,4 | – |
| Key passes | 18 | 1,2 |
| Chances created | 20 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Chapecoense | 3-0 | 12 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs RB Bragantino | 1-1 | 18 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 10 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Mirassol | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 14 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 32 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 8 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 68 | 0 | 0 | 3 | – |