- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 33
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €890k
Highest: €890k (1 jul 2014)- 1 jul 2014: All Boys to CA Boca Juniors, €890k
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 27
- Minutes 2.153
- Doelpunten 10
- Assists 2
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 10 | 0,4 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,3 |
| Headers | 4 | 0,2 |
| Straffen | 2 | 0,1 |
| Inside box | 10 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 54 | 2,3 |
| On target | 20 | 0,8 |
| Off target | 25 | 1,1 |
| Accuracy | 37,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,4 |
| Interceptions | 4 | 0,2 |
| Clearances | 25 | 1,1 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 44 | 1,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 42 | 1,8 |
| Fouled | 53 | 2,2 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 10 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 375 | 15,7 |
| Duels won | 160 | 6,7 |
| Duels won % | 42,7 | – |
| Aerials won | 79 | 3,3 |
| Aerials won % | 45,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 383 | 16,0 |
| Pass accuracy | 68,7 | – |
| Key passes | 21 | 0,9 |
| Chances created | 23 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 27
- Minutes 2.153
- Doelpunten 10
- Assists 2
- Shooting Accuracy 37%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 10 | 0,4 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,3 |
| Headers | 4 | 0,2 |
| Straffen | 2 | 0,1 |
| Inside box | 10 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 54 | 2,3 |
| On target | 20 | 0,8 |
| Off target | 25 | 1,1 |
| Accuracy | 37,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,4 |
| Interceptions | 4 | 0,2 |
| Clearances | 25 | 1,1 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 44 | 1,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 42 | 1,8 |
| Fouled | 53 | 2,2 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 10 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 375 | 15,7 |
| Duels won | 160 | 6,7 |
| Duels won % | 42,7 | – |
| Aerials won | 79 | 3,3 |
| Aerials won % | 45,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 383 | 16,0 |
| Pass accuracy | 68,7 | – |
| Key passes | 21 | 0,9 |
| Chances created | 23 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bahia vs São Paulo | 3-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 80 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 90 | 2 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 73 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 27 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs São Paulo | 1-0 | 31 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Coritiba | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs São Paulo | 2-1 | 77 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs São Paulo | 1-1 | 90 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2024 |
| 1 | Copa do Brasil | 2023 |
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga Profesional Argentina | 2015 |
| 1 | Copa Argentina | 14/15 |
| 1 | Copa Libertadores Play-off | 2015 |