- Positie
- Right Midfielder
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 167 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €1,3m
Highest: €1,3m (10 jul 2014)- 10 jul 2014: Talleres de Córdoba to CA Boca Juniors, €1,3m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 29
- Minutes 2.182
- Doelpunten 3
- Assists 4
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 26 | 1,1 |
| On target | 13 | 0,5 |
| Off target | 5 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 27 | 1,1 |
| Interceptions | 32 | 1,3 |
| Clearances | 47 | 1,9 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 145 | 6,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 0,8 |
| Fouled | 15 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 5 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 253 | 10,4 |
| Duels won | 125 | 5,2 |
| Duels won % | 49,4 | – |
| Aerials won | 20 | 0,8 |
| Aerials won % | 38,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.021 | 42,1 |
| Pass accuracy | 84,7 | – |
| Key passes | 52 | 2,1 |
| Chances created | 56 | 2,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 29
- Minutes 2.182
- Doelpunten 3
- Assists 4
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 26 | 1,1 |
| On target | 13 | 0,5 |
| Off target | 5 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 27 | 1,1 |
| Interceptions | 32 | 1,3 |
| Clearances | 47 | 1,9 |
| Blocks | 2 | 0,1 |
| Recoveries | 145 | 6,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 0,8 |
| Fouled | 15 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 5 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 253 | 10,4 |
| Duels won | 125 | 5,2 |
| Duels won % | 49,4 | – |
| Aerials won | 20 | 0,8 |
| Aerials won % | 38,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.021 | 42,1 |
| Pass accuracy | 84,7 | – |
| Key passes | 52 | 2,1 |
| Chances created | 56 | 2,3 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Coritiba vs Grêmio | 0-1 | 59 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 89 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Grêmio | 1-1 | 59 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 68 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 78 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 69 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Chapecoense | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Grêmio | 1-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Gaúcho 1 | 2026 2024 |
| 1 | Recopa Gaúcha | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2023 |
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Liga Profesional Argentina | 20/21 17/18 16/17 2015 |
| 2 | Copa Argentina | 2020 14/15 |
| 1 | Torneos de Verano | 2022 |
| 1 | Super Copa | 18/19 |
| 1 | Copa Libertadores Play-off | 2015 |
