- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 36
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 184 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €8m
Highest: €8m (1 jul 2019)- 1 jul 2019: Palmeiras to RB Leipzig, €8m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 24
- Minutes 1.985
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 14 | 0,6 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,7 |
| Interceptions | 23 | 1,0 |
| Clearances | 123 | 5,6 |
| Blocks | 16 | 0,7 |
| Recoveries | 47 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,8 |
| Fouled | 10 | 0,5 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 7 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 156 | 7,1 |
| Duels won | 86 | 3,9 |
| Duels won % | 55,1 | – |
| Aerials won | 46 | 2,1 |
| Aerials won % | 60,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 809 | 36,7 |
| Pass accuracy | 87,5 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 4 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 24
- Minutes 1.985
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 14 | 0,6 |
| On target | 7 | 0,3 |
| Off target | 4 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,7 |
| Interceptions | 23 | 1,0 |
| Clearances | 123 | 5,6 |
| Blocks | 16 | 0,7 |
| Recoveries | 47 | 2,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,8 |
| Fouled | 10 | 0,5 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 7 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 156 | 7,1 |
| Duels won | 86 | 3,9 |
| Duels won % | 55,1 | – |
| Aerials won | 46 | 2,1 |
| Aerials won % | 60,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 809 | 36,7 |
| Pass accuracy | 87,5 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 4 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vitória vs Athletico Paranaense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Chapecoense | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Vitória | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Nordeste | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | DFB Pokal | 21/22 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 2018 |
