- Positie
- Right Back
- Shirt
- 98
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €510k
Highest: €510k (5 jan 2026)- 17 jan 2023: Sampaio Corrêa FC to Cuiabá, €300k
- 5 jan 2026: Cuiabá to Vitória, €510k
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 12
- Minutes 736
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 3 | 0,4 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 2,0 |
| Interceptions | 13 | 1,6 |
| Clearances | 35 | 4,3 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 52 | 6,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,4 |
| Fouled | 11 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 92 | 11,3 |
| Duels won | 56 | 6,9 |
| Duels won % | 60,9 | – |
| Aerials won | 19 | 2,3 |
| Aerials won % | 67,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 277 | 33,9 |
| Pass accuracy | 78,0 | – |
| Key passes | 13 | 1,6 |
| Chances created | 15 | 1,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 12
- Minutes 736
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 3 | 0,4 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 2,0 |
| Interceptions | 13 | 1,6 |
| Clearances | 35 | 4,3 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 52 | 6,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 11 | 1,4 |
| Fouled | 11 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 92 | 11,3 |
| Duels won | 56 | 6,9 |
| Duels won % | 60,9 | – |
| Aerials won | 19 | 2,3 |
| Aerials won % | 67,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 277 | 33,9 |
| Pass accuracy | 78,0 | – |
| Key passes | 13 | 1,6 |
| Chances created | 15 | 1,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vitória vs Athletico Paranaense | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vitória | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Chapecoense | 4-0 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Vitória | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Bahia | 0-2 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 3 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Nordeste | 2026 |
Cuiabá
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Matogrossense 1 | 2024 2023 |
Sampaio Corrêa FC
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Maranhense 1 | 2022 |