- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 44
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €907,2k
Highest: €907,2k (31 jan 2023)- 31 jan 2023: Atlético Goianiense to Internacional, €907,2k
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 19
- Minutes 1.558
- Doelpunten 2
- Assists 3
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 22 | 1,3 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 11 | 0,6 |
| Accuracy | 22,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 9,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 1,2 |
| Interceptions | 28 | 1,6 |
| Clearances | 19 | 1,1 |
| Blocks | 12 | 0,7 |
| Recoveries | 70 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 1,7 |
| Fouled | 24 | 1,4 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 142 | 8,2 |
| Duels won | 66 | 3,8 |
| Duels won % | 46,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 26,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 560 | 32,4 |
| Pass accuracy | 85,7 | – |
| Key passes | 16 | 0,9 |
| Chances created | 19 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 19
- Minutes 1.558
- Doelpunten 2
- Assists 3
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 22 | 1,3 |
| On target | 5 | 0,3 |
| Off target | 11 | 0,6 |
| Accuracy | 22,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 9,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 1,2 |
| Interceptions | 28 | 1,6 |
| Clearances | 19 | 1,1 |
| Blocks | 12 | 0,7 |
| Recoveries | 70 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 1,7 |
| Fouled | 24 | 1,4 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 142 | 8,2 |
| Duels won | 66 | 3,8 |
| Duels won % | 46,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,2 |
| Aerials won % | 26,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 560 | 32,4 |
| Pass accuracy | 85,7 | – |
| Key passes | 16 | 0,9 |
| Chances created | 19 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Coritiba vs Vitória | 2-0 | 22 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Palmeiras | 0-4 | 74 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Vitória | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Santos vs Vitória | 3-1 | 27 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Internacional | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Vitória | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vitória | 2-2 | 88 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Corinthians | 0-0 | 89 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Nordeste | 2026 |

Atlético Goianiense
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Goiano 1 | 2024 2022 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2018 |
| 1 | Paranaense 1 | 2018 |