- Positie
- Striker
- Shirt
- 22
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 172 cm
- Foot
- Left
- Country
- Argentina
Transfer value: €3,4m
Highest: €3,4m (5 jan 2026)- 2 sep 2020: Vélez Sarsfield to Cincinnati, €1,5m
- 5 jan 2026: Cincinnati to Santos, €3,4m
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 28
- Minutes 1.797
- Doelpunten 5
- Assists 1
- Shooting Accuracy 27%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,3 |
| Left foot | 5 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 48 | 2,4 |
| On target | 13 | 0,7 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 27,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 38 | 1,9 |
| Interceptions | 22 | 1,1 |
| Clearances | 36 | 1,8 |
| Blocks | 9 | 0,5 |
| Recoveries | 87 | 4,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 28 | 1,4 |
| Fouled | 25 | 1,3 |
| Yellows | 9 | 0,5 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 4 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 217 | 10,9 |
| Duels won | 110 | 5,5 |
| Duels won % | 50,7 | – |
| Aerials won | 9 | 0,5 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 816 | 40,9 |
| Pass accuracy | 79,0 | – |
| Key passes | 27 | 1,4 |
| Chances created | 28 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 70%
- Appearances 28
- Minutes 1.797
- Doelpunten 5
- Assists 1
- Shooting Accuracy 27%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,3 |
| Left foot | 5 | 0,3 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 48 | 2,4 |
| On target | 13 | 0,7 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 27,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 38 | 1,9 |
| Interceptions | 22 | 1,1 |
| Clearances | 36 | 1,8 |
| Blocks | 9 | 0,5 |
| Recoveries | 87 | 4,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 28 | 1,4 |
| Fouled | 25 | 1,3 |
| Yellows | 9 | 0,5 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 4 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 217 | 10,9 |
| Duels won | 110 | 5,5 |
| Duels won % | 50,7 | – |
| Aerials won | 9 | 0,5 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 816 | 40,9 |
| Pass accuracy | 79,0 | – |
| Key passes | 27 | 1,4 |
| Chances created | 28 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 69 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 87 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Santos | 1-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 73 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Santos vs Mirassol | 1-1 | 74 | 1 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Santos | 0-3 | 62 | 0 | 0 | 0 | – |