- Positie
- Striker
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 167 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €6m
Highest: €6m (13 feb 2025)- 13 feb 2025: Palmeiras to Atlético Mineiro, €6m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 29
- Minutes 1.393
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 26%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 31 | 2,0 |
| On target | 8 | 0,5 |
| Off target | 17 | 1,1 |
| Accuracy | 25,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 0,8 |
| Clearances | 27 | 1,7 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 62 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 1,9 |
| Fouled | 40 | 2,6 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 10 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 226 | 14,6 |
| Duels won | 105 | 6,8 |
| Duels won % | 46,5 | – |
| Aerials won | 27 | 1,7 |
| Aerials won % | 38,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 386 | 24,9 |
| Pass accuracy | 75,1 | – |
| Key passes | 21 | 1,4 |
| Chances created | 21 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 29
- Minutes 1.393
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 26%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 31 | 2,0 |
| On target | 8 | 0,5 |
| Off target | 17 | 1,1 |
| Accuracy | 25,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 0,8 |
| Clearances | 27 | 1,7 |
| Blocks | 3 | 0,2 |
| Recoveries | 62 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 1,9 |
| Fouled | 40 | 2,6 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 10 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 226 | 14,6 |
| Duels won | 105 | 6,8 |
| Duels won % | 46,5 | – |
| Aerials won | 27 | 1,7 |
| Aerials won % | 38,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 386 | 24,9 |
| Pass accuracy | 75,1 | – |
| Key passes | 21 | 1,4 |
| Chances created | 21 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 18 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Santos | 1-2 | 14 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Santos | 1-2 | 89 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 81 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 24 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Paulista A1 | 2024 2023 2022 2020 |
| 2 | Serie A | 2023 2022 |
| 2 | CONMEBOL Libertadores | 2021 2020 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2023 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2022 |
| 1 | Copa do Brasil | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa do Brasil | 2019 |
| 1 | J.League Cup / Copa Sudamericana Championship | 2019 |
| 1 | Paranaense 1 | 2019 |
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2018 |
