- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 27
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1m
Highest: €1,9m (31 jan 2020)- 31 jan 2020: Ponte Preta to Olympique Lyonnais, €1,9m
- 9 aug 2023: Olympique Lyonnais to Akhmat Grozny, €800k
- 11 feb 2025: Akhmat Grozny to Grêmio, €1m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 27
- Minutes 2.311
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 11%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 7 | 0,3 |
| Accuracy | 10,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 37 | 1,4 |
| Interceptions | 36 | 1,4 |
| Clearances | 51 | 2,0 |
| Blocks | 12 | 0,5 |
| Recoveries | 118 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 49 | 1,9 |
| Fouled | 21 | 0,8 |
| Yellows | 10 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 208 | 8,1 |
| Duels won | 121 | 4,7 |
| Duels won % | 58,2 | – |
| Aerials won | 17 | 0,7 |
| Aerials won % | 60,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.114 | 43,4 |
| Pass accuracy | 86,4 | – |
| Key passes | 21 | 0,8 |
| Chances created | 21 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 27
- Minutes 2.311
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 11%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 7 | 0,3 |
| Accuracy | 10,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 37 | 1,4 |
| Interceptions | 36 | 1,4 |
| Clearances | 51 | 2,0 |
| Blocks | 12 | 0,5 |
| Recoveries | 118 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 49 | 1,9 |
| Fouled | 21 | 0,8 |
| Yellows | 10 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 208 | 8,1 |
| Duels won | 121 | 4,7 |
| Duels won % | 58,2 | – |
| Aerials won | 17 | 0,7 |
| Aerials won % | 60,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.114 | 43,4 |
| Pass accuracy | 86,4 | – |
| Key passes | 21 | 0,8 |
| Chances created | 21 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Chapecoense vs Mirassol | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Fluminense | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Chapecoense | 1-0 | 88 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Chapecoense | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Chapecoense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Internacional | 1-2 | 89 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs São Paulo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Bahia | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Chapecoense | 2-1 | 78 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2025 |
RWDM
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Challenger Pro League | 22/23 |
Cuiabá
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Matogrossense 1 | 2022 2021 |