- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 5
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 189 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €300k
Highest: €300k (27 jan 2023)- 27 jan 2023: Marítimo to Khimki, €300k
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 4
- Minutes 294
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 2,1 |
| Interceptions | 6 | 1,8 |
| Clearances | 10 | 3,1 |
| Blocks | 2 | 0,6 |
| Recoveries | 8 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 1,2 |
| Fouled | 1 | 0,3 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 24 | 7,4 |
| Duels won | 11 | 3,4 |
| Duels won % | 45,8 | – |
| Aerials won | 1 | 0,3 |
| Aerials won % | 12,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 113 | 34,6 |
| Pass accuracy | 80,5 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 4
- Minutes 294
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 2,1 |
| Interceptions | 6 | 1,8 |
| Clearances | 10 | 3,1 |
| Blocks | 2 | 0,6 |
| Recoveries | 8 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 1,2 |
| Fouled | 1 | 0,3 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 24 | 7,4 |
| Duels won | 11 | 3,4 |
| Duels won % | 45,8 | – |
| Aerials won | 1 | 0,3 |
| Aerials won % | 12,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 113 | 34,6 |
| Pass accuracy | 80,5 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Internacional | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Remo | 3-3 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Mirassol | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Remo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Copa Grão Pará | 2026 |
Khimki
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | First League | 23/24 |