
Patrick Drewes
- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 30
- Leeftijd
- 33
- Hoogte
- 194 cm
- Foot
- Right
- Country
- Germany
Transfer value: €200k
Highest: €200k (1 jul 2025)- 1 jul 2024: Karlsruher SC to Bochum, €100k
- 1 jul 2025: Bochum to Borussia Dortmund, €200k
Speler Stats
- Squawka Score –
- Appearances 21
- Minutes 1.889
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 18 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 168 | 8,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,1 |
| Fouled | 3 | 0,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 8 | 0,4 |
| Duels won | 6 | 0,3 |
| Duels won % | 75,0 | – |
| Aerials won | 3 | 0,1 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 793 | 37,8 |
| Pass accuracy | 63,1 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 55 | 2,6 |
| Goals conceded | 46 | 2,2 |
| Clean sheets | 2 | – |
| Penalties saved | 2 | 0,1 |
- Squawka Score –
- Appearances 21
- Minutes 1.889
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 18 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 168 | 8,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,1 |
| Fouled | 3 | 0,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 8 | 0,4 |
| Duels won | 6 | 0,3 |
| Duels won % | 75,0 | – |
| Aerials won | 3 | 0,1 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 793 | 37,8 |
| Pass accuracy | 63,1 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 55 | 2,6 |
| Goals conceded | 46 | 2,2 |
| Clean sheets | 2 | – |
| Penalties saved | 2 | 0,1 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Holstein Kiel vs Bochum | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Bochum vs Freiburg | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Borussia M'gladbach vs Bochum | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Bochum vs RB Leipzig | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Bochum vs St. Pauli | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Mainz 05 vs Bochum | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Bochum vs Heidenheim | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Union Berlin vs Bochum | 1-1 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Bochum vs Werder Bremen | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| Bundesliga | Augsburg vs Bochum | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Emirates Cup | 2026 |
Sandhausen
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tipsport Malta Cup | 2023 |

Bochum
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | 2. Bundesliga | 20/21 |
Würzburger Kickers
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Reg. Cup Bayern | 18/19 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | DFB Pokal | 14/15 |
