- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 27
- Leeftijd
- 35
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- Left
- Country
- Denmark
Transfer value: €20m
Highest: €20m (1 jul 2018)- 1 jan 2017: København to Werder Bremen, €2m
- 1 jul 2018: Werder Bremen to Borussia Dortmund, €20m
Speler Stats
- Squawka Score 61%
- Appearances 7
- Minutes 315
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 1,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 1,1 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,4 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,7 |
| Interceptions | 3 | 0,9 |
| Clearances | 13 | 3,7 |
| Blocks | 3 | 0,9 |
| Recoveries | 7 | 2,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,7 |
| Fouled | 7 | 2,0 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 37 | 10,6 |
| Duels won | 22 | 6,3 |
| Duels won % | 59,5 | – |
| Aerials won | 7 | 2,0 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 120 | 34,3 |
| Pass accuracy | 75,8 | – |
| Key passes | 6 | 1,7 |
| Chances created | 6 | 1,7 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
- Squawka Score 61%
- Appearances 7
- Minutes 315
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 1,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 4 | 1,1 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,4 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,7 |
| Interceptions | 3 | 0,9 |
| Clearances | 13 | 3,7 |
| Blocks | 3 | 0,9 |
| Recoveries | 7 | 2,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,7 |
| Fouled | 7 | 2,0 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 37 | 10,6 |
| Duels won | 22 | 6,3 |
| Duels won % | 59,5 | – |
| Aerials won | 7 | 2,0 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 120 | 34,3 |
| Pass accuracy | 75,8 | – |
| Key passes | 6 | 1,7 |
| Chances created | 6 | 1,7 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Crvena Zvezda vs København | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,28 | ||
| UEFA Conference League | København vs Sporting Braga | 3-0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | København vs Inter Turku | 4-1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Inter Turku vs København | 0-0 | 18 | 0 | 0 | 2 | 0,07 | ||
| UEFA Conference League | København vs Debrecen | 5-1 | 22 | 0 | 0 | 1 | 0,03 | ||
| UEFA Conference League | Debrecen vs København | 0-3 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | København vs Polissya | 2-1 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | København vs Napoli | 1-1 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | Villarreal vs København | 2-3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Champions League | Qarabağ vs København | 2-0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 5 | Superliga | 24/25 15/16 12/13 10/11 09/10 |
| 4 | DBU Pokalen | 24/25 15/16 14/15 11/12 |
| 1 | The Atlantic Cup | 2014 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | UEFA/CONMEBOL Club Challenge | 2023 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | DFB Pokal | 20/21 |
| 1 | Super Cup | 19/20 |


