
Ronaldo Webster
- Positie
- Left Back
- Shirt
- 31
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- –
- Foot
- Both
- Country
- Jamaica
Transfer value: €400k
Highest: €400k (23 jun 2026)- 23 jun 2026: Shkendija to Universitatea Craiova, €400k
Speler Stats
- Squawka Score –
- Appearances 4
- Minutes 352
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,8 |
| On target | 1 | 0,3 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 2,8 |
| Interceptions | 5 | 1,3 |
| Clearances | 6 | 1,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 20 | 5,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,8 |
| Fouled | 5 | 1,3 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 45 | 11,5 |
| Duels won | 29 | 7,4 |
| Duels won % | 64,4 | – |
| Aerials won | 3 | 0,8 |
| Aerials won % | 60,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 149 | 38,1 |
| Pass accuracy | 82,6 | – |
| Key passes | 4 | 1,0 |
| Chances created | 4 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score –
- Appearances 4
- Minutes 352
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,8 |
| On target | 1 | 0,3 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 2,8 |
| Interceptions | 5 | 1,3 |
| Clearances | 6 | 1,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 20 | 5,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,8 |
| Fouled | 5 | 1,3 |
| Yellows | 1 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 45 | 11,5 |
| Duels won | 29 | 7,4 |
| Duels won % | 64,4 | – |
| Aerials won | 3 | 0,8 |
| Aerials won % | 60,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 149 | 38,1 |
| Pass accuracy | 82,6 | – |
| Key passes | 4 | 1,0 |
| Chances created | 4 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Concacaf Nations League | Honduras vs Jamaica | 1-1 | 89 | 0 | 0 | 1 | – | – | |
| Concacaf Nations League | El Salvador vs Jamaica | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | – | |
| Concacaf Nations League | Jamaica vs Honduras | 0-1 | 83 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| Concacaf Nations League | Jamaica vs Guatemala | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| WC Qualification Intercontinental Play-offs | Congo DR vs Jamaica | 1-0 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | |
| WC Qualification Intercontinental Play-offs | New Caledonia vs Jamaica | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0,10 | – | |
| UEFA Conference League | Samsunspor vs Shkendija | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Shkendija vs Samsunspor | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | AEK Larnaca vs Shkendija | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,08 | ||
| UEFA Conference League | Shkendija vs Slovan Bratislava | 2-0 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercupa | 26/27 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | First League | 24/25 |
Cavalier
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Premier League | 2021 |
