- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 20
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €4,3m
Highest: €4,3m (2 sep 2025)- 2 sep 2025: CA Boca Juniors to Panathinaikos, €4,3m
Speler Stats
- Squawka Score 74%
- Appearances 7
- Minutes 426
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 75%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,7 |
| On target | 6 | 1,3 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 75,0 | – |
| xG | 1,6 | 0,4 |
| Conversion | 12,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,6 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 19 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,2 |
| Fouled | 5 | 1,1 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 38 | 8,0 |
| Duels won | 15 | 3,2 |
| Duels won % | 39,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,9 |
| Aerials won % | 36,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 184 | 38,9 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 7 | 1,5 |
| Chances created | 8 | 1,7 |
| xA | 0,4 | 0,1 |
- Squawka Score 74%
- Appearances 7
- Minutes 426
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 75%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,7 |
| On target | 6 | 1,3 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 75,0 | – |
| xG | 1,6 | 0,4 |
| Conversion | 12,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,6 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 19 | 4,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,2 |
| Fouled | 5 | 1,1 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 38 | 8,0 |
| Duels won | 15 | 3,2 |
| Duels won % | 39,5 | – |
| Aerials won | 4 | 0,9 |
| Aerials won % | 36,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 184 | 38,9 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 7 | 1,5 |
| Chances created | 8 | 1,7 |
| xA | 0,4 | 0,1 |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Kairat vs Panathinaikos | 1-5 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0,52 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Borac Banja Luka | 2-1 | 67 | 0 | 0 | 4 | 0,96 | ||
| UEFA Conference League | Hradec Králové vs Panathinaikos | 1-2 | 120 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Hradec Králové | 2-2 | 73 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | FK CSKA 1948 Sofia vs Panathinaikos | 1-2 | 32 | 0 | 0 | 1 | 0,03 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs FK CSKA 1948 Sofia | 1-1 | 30 | 0 | 0 | 1 | 0,07 | ||
| UEFA Conference League | Panathinaikos vs Paks | 2-2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Real Betis vs Panathinaikos | 4-0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Panathinaikos vs Real Betis | 1-0 | 89 | 1 | 0 | 2 | 0,89 | ||
| UEFA Europa League | Viktoria Plzeň vs Panathinaikos | 1-1 | 76 | 0 | 1 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Torneos de Verano | 2022 |
| 1 | Copa Argentina | 2020 |
