- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 14
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Portugal
Transfer value: €22,3m
Highest: €22,3m (2 jun 2025)- 2 jun 2025: Sporting CP to Chelsea, €22,3m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 7
- Minutes 381
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,5 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,9 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,2 |
| Interceptions | 7 | 1,7 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,5 |
| Recoveries | 15 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,4 |
| Fouled | 8 | 1,9 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 10,9 |
| Duels won | 23 | 5,4 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 4 | 0,9 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 132 | 31,2 |
| Pass accuracy | 87,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,7 |
| Chances created | 4 | 0,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 7
- Minutes 381
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,5 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,9 |
| On target | 2 | 0,5 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 1,2 |
| Interceptions | 7 | 1,7 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,5 |
| Recoveries | 15 | 3,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 1,4 |
| Fouled | 8 | 1,9 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 46 | 10,9 |
| Duels won | 23 | 5,4 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 4 | 0,9 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 132 | 31,2 |
| Pass accuracy | 87,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,7 |
| Chances created | 4 | 0,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Strasbourg vs Auxerre | 5-1 | 78 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Rennes vs Strasbourg | 3-0 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Strasbourg vs PSG | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Ligue 1 | Nice vs Strasbourg | 2-1 | 73 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Ligue 1 | Paris FC vs Strasbourg | 2-1 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Strasbourg vs Monaco | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Troyes vs Strasbourg | 2-6 | 27 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Premier League | Chelsea vs Tottenham Hotspur | 2-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Premier League | Brighton & Hove Albion vs Chelsea | 3-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| Premier League | Chelsea vs Manchester City | 0-3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | FIFA Club World Cup | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça da Liga | 21/22 |
| 1 | Super Cup | 21/22 |
| 1 | Primeira Liga | 20/21 |


