- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 4
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Right
- Country
- England
Transfer value: €4,7m
Highest: €4,7m (1 sep 2026)- 1 sep 2026: Crystal Palace to Derby County, €4,7m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 9
- Minutes 645
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,8 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,1 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 2,9 |
| Interceptions | 6 | 0,8 |
| Clearances | 7 | 1,0 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 35 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 2,2 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 3 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 80 | 11,2 |
| Duels won | 40 | 5,6 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 240 | 33,5 |
| Pass accuracy | 91,3 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 9
- Minutes 645
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 6 | 0,8 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 1 | 0,1 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 21 | 2,9 |
| Interceptions | 6 | 0,8 |
| Clearances | 7 | 1,0 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 35 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 16 | 2,2 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 3 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 80 | 11,2 |
| Duels won | 40 | 5,6 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 2 | 0,3 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 240 | 33,5 |
| Pass accuracy | 91,3 | – |
| Key passes | 1 | 0,1 |
| Chances created | 1 | 0,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Millwall vs Derby County | 4-1 | 37 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Sheffield United vs Derby County | 1-1 | 89 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Derby County vs Stoke City | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Championship | Queens Park Rangers vs Derby County | 4-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Championship | Derby County vs Wrexham | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Burnley vs Derby County | 1-1 | 78 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Championship | Derby County vs Birmingham City | 1-2 | 85 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Derby County vs West Bromwich Albion | 0-1 | 63 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | West Ham United vs Derby County | 3-0 | 68 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Championship | Derby County vs Sheffield United | 1-2 | 75 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Crystal Palace Under 21
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Premier League International Cup | 23/24 |
