- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 24
- Leeftijd
- 37
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Left
- Country
- Netherlands
Transfer value: €300k
Highest: €2m (1 jul 2014)- 1 jul 2014: AZ to Ajax, €2m
- 31 aug 2021: PSV to Greuther Fürth, €300k
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 11
- Minutes 990
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 20%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 20,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 20,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 43 | 3,9 |
| Blocks | 15 | 1,4 |
| Recoveries | 20 | 1,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,6 |
| Fouled | 2 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 5,8 |
| Duels won | 28 | 2,6 |
| Duels won % | 43,8 | – |
| Aerials won | 10 | 0,9 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 459 | 41,7 |
| Pass accuracy | 82,1 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 11
- Minutes 990
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 20%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 5 | 0,5 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 20,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 20,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 43 | 3,9 |
| Blocks | 15 | 1,4 |
| Recoveries | 20 | 1,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,6 |
| Fouled | 2 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 5,8 |
| Duels won | 28 | 2,6 |
| Duels won % | 43,8 | – |
| Aerials won | 10 | 0,9 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 459 | 41,7 |
| Pass accuracy | 82,1 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | PEC Zwolle vs ADO Den Haag | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Go Ahead Eagles | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs SC Cambuur Leeuwarden | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Groningen vs PEC Zwolle | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Feyenoord | 0-7 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs NEC | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs PEC Zwolle | 0-2 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs PEC Zwolle | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 21/22 |
AFC Ajax II
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Eerste Divisie | 17/18 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | KNVB Beker | 12/13 |


