- Positie
- Striker
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Right
- Country
- Netherlands
Transfer value: €100k
Highest: €100k (17 jul 2025)- 17 jul 2025: Paderborn to PEC Zwolle, €100k
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 10
- Minutes 674
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,5 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 2 | 0,3 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 2,4 |
| On target | 10 | 1,3 |
| Off target | 6 | 0,8 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 22,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 24 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,2 |
| Fouled | 5 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 100 | 13,4 |
| Duels won | 36 | 4,8 |
| Duels won % | 36,0 | – |
| Aerials won | 24 | 3,2 |
| Aerials won % | 38,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 168 | 22,4 |
| Pass accuracy | 66,7 | – |
| Key passes | 6 | 0,8 |
| Chances created | 6 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 10
- Minutes 674
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,5 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 2 | 0,3 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 18 | 2,4 |
| On target | 10 | 1,3 |
| Off target | 6 | 0,8 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 22,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 24 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,2 |
| Fouled | 5 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,5 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 100 | 13,4 |
| Duels won | 36 | 4,8 |
| Duels won % | 36,0 | – |
| Aerials won | 24 | 3,2 |
| Aerials won % | 38,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 168 | 22,4 |
| Pass accuracy | 66,7 | – |
| Key passes | 6 | 0,8 |
| Chances created | 6 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 7 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Go Ahead Eagles | 4-1 | 10 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs SC Cambuur Leeuwarden | 0-1 | 60 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Eredivisie | Groningen vs PEC Zwolle | 3-0 | 80 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Feyenoord | 0-7 | 70 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle | 2-2 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs NEC | 1-3 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs PEC Zwolle | 0-2 | 87 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs PEC Zwolle | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Ajax | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – |
