- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 8
- Leeftijd
- 32
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Right
- Country
- Netherlands
Transfer value: €700k
Highest: €700k (20 jul 2026)- 20 jul 2026: Heerenveen to Utrecht, €700k
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 7
- Minutes 518
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 1,6 |
| Interceptions | 13 | 2,3 |
| Clearances | 8 | 1,4 |
| Blocks | 3 | 0,5 |
| Recoveries | 47 | 8,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 14 | 2,4 |
| Fouled | 5 | 0,9 |
| Yellows | 2 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 11,1 |
| Duels won | 31 | 5,4 |
| Duels won % | 48,4 | – |
| Aerials won | 9 | 1,6 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 387 | 67,2 |
| Pass accuracy | 81,4 | – |
| Key passes | 9 | 1,6 |
| Chances created | 10 | 1,7 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 7
- Minutes 518
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 1,6 |
| Interceptions | 13 | 2,3 |
| Clearances | 8 | 1,4 |
| Blocks | 3 | 0,5 |
| Recoveries | 47 | 8,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 14 | 2,4 |
| Fouled | 5 | 0,9 |
| Yellows | 2 | 0,4 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 64 | 11,1 |
| Duels won | 31 | 5,4 |
| Duels won % | 48,4 | – |
| Aerials won | 9 | 1,6 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 387 | 67,2 |
| Pass accuracy | 81,4 | – |
| Key passes | 9 | 1,6 |
| Chances created | 10 | 1,7 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar vs Utrecht | 4-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs Utrecht | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Willem II | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Feyenoord vs Utrecht | 5-0 | 59 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Excelsior vs Utrecht | 1-2 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Groningen vs Utrecht | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Heerenveen | 3-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs Ajax | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Volendam vs Heerenveen | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Ligat Ha'al | 24/25 23/24 |
| 2 | Toto Cup Ligat Al | 24/25 23/24 |
| 1 | Super Cup | 24/25 |
Alkmaar Zaanstreek II
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tweede Divisie | 16/17 |
Netherlands Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | UEFA U17 Championship | 2011 |
